24.08.2021

Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022 w naszych szkołach odbędzie się w środę tj. 1.09. w następującym porządku:

(uwaga zmiana organizacji w stosunku do podanej w kalendarzu w poprzednim roku szkolnym)

Budynek na os. Krakowiaków 47 - Szkoła Podstawowa

1. Klasy pierwsze – spotkanie w kościele na ul. Bulwarowej 15a o godz. 16.00
  1. Klasy II i III w kościele o godz. 9.00. Msza św. a następnie w budynku szkoły spotkanie z wychowawcą do godz. 11.30
  2. Klasy IV-VI - spotkanie z wychowawcą od godz. 8.30 do 11.00 w budynku szkoły.  Msza św. dla tych klas będzie w piątek tj. 3 września o godz. 8.00

Budynek na ul. Bulwarowej 33 – Klasy VII i VIII i Liceum

1. Klasy VII i VIII – spotkanie z wychowawcą w budynku szkoły o godz. 10.00.  Msza św. o godz. 11.30 w kościele.
  2. Liceum Ogólnokształcące – Msza św. o godz. 8.00 a następnie spotkanie z wychowawcą w budynku szkoły.

Przypominam, że nadal obowiązują nas obostrzenia wynikające z Covid-19 (zachowanie odległości, maseczki, dezynfekcja rąk). Rozpoczęcie roku szkolnego zostało tak zaplanowane by uniknąć większych zgromadzeń w kościele.

Na stronie internetowej szkoły 31 sierpnia br. pojawi się aktualizacja procedur obowiązujących w szkole wynikających z Covid - 19 oraz dokumenty związane z zapisem uczniów do świetlicy szkolnej.

Do zobaczenia w szkole – czekamy na Was…

Ks. Marek Ostapiszyn SAC  dyrektor szkoły

Ps. Ksiądz Proboszcz zaprasza w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego na Festyn Parafialny (boisko szkolne na os. Krakowiaków 47) od godziny 16.00.