29.06.2021

Półkolonie w naszej szkole

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6 – 14 lat do udziału w półkoloniach organizowanych przez nauczycieli naszej szkoły.

W wakacje odbędzie się 3 turnusy (koszt turnusu 550zł):

5 – 9 lipca – tydzień Włoski (m.in. nauka j. włoskie, warsztaty kulinarne, zajęcia sensoryczno-plastyczne)

19 – 23 lipca – tydzień techniczno-malarski (m.in. warsztaty malarskie, zajęcia z robotyki)

2 – 6 sierpnia – tydzień angielsko-matematyczny (m.in. zajęcia j. angielskiego, zajęcia z logiki matematycznej)

Dodatkowo zapewniamy:

- opiekę w godzinach 7 – 16; pełne wyżywienie; gry i zabawy ruchowe; wycieczkę; doświadczenia naukowe; wykwalifikowaną kadrę; moc atrakcji i miłą atmosferę.

Zapisy i szczegółowe informacje pod adresem: s.domaradzki@pallotyni.edu.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Regulamin Półkolonii