Nauczyciele

Opublikowano: sobota, 15, marzec 2014

Skład grona pedagogicznego w roku szkolnym 2017/2018:

Amiri Dorota - język angielski
Bachulski Szymon - fizyka
Bąska-Poznar Elżbieta - biologia, wychowawca klasy 7a
Belska Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1a
Braś-Gryzło Małgorzata - historia, wychowawca klasy 6b
Broś Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3b 
Bubka Elżbieta - przyroda
Cenda Beata - wychowawca świetlicy, geografia
Ciesielska Anita- wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
Cięciwa Karolina- matematyka, wychowawca klasy 4b 
Cyganik Joanna - wychowanie fizyczne
Dąbrowska Jadwiga - historia
Domaradzki Szymon (@)- zajęcia komputerowe, informatyka, matematyka, wychowawca klasy 6c 
Fijałek Agnieszka - język angielski 
Foszcz Monika - wychowanie fizyczne
Gierk-Bainsky Marzena - język niemiecki
Grabowska Lucyna - terapia pedagogiczna, wicedyrektor szkoły 
Grymajło Maria - język polski
Gurgul Lucyna- język polski, wychowawca klasy 5a
Gustyn-Skalny Agnieszka - wychowanie do życia w rodzinie
Guzik Dominika - zajęcia komputerowe, informatyka, edukacja informatyczna, język angielski 
Iwańska-Sarnat Małgorzata - plastyka, technika, wychowawca klasy 5b
Jamróz Jolanta - religia, wychowawca klasy 6a  
Janowska Magdalena- edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3a
Kasprzyk Katarzyna- wychowawca świetlicy
Kleczkowski Przemysław - wychowanie fizyczne 
Klimowicz Janina - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3d
Kmita Sebastian - wychowanie fizyczne 
Kołodziej Aneta - religia
Kołodziejski Sebastian SAC- religia 
Kubacka Lidia - psycholog 
Kucharczyk Grażyna- język polski, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy 5c
Kulesza- Guśtak Anna - język angielski 
Kurak Renata - matematyka
Kurzyk Urszula - terapia logopedyczna, wicedyrektor szkoły
Lelątko Elżbieta - język polski
Lipecka Aldona - wychowanie fizyczne
Marszałek Beata- taniec
Mazela Bożena - język polski
Mazur Krzysztof - wychowanie fizyczne
Młynarczyk Urszula - matematyka, wychowawca klasy 7c
Mosurska Julia - wychowawca świetlicy
Nowak Danuta - nauczyciel bibliotekarz
Oleś Grażyna - informatyka
Ostapiszyn Marek SAC- dyrektor szkoły
Otręba Agnieszka- muzyka
Pawlak Beata - matematyka, przyroda, wychowawca klasy 4a
Piątek Karolina- matematyka, zajęcia komputerowe, edukacja informatyczna
Pietruszka Ewa- wychowawca świetlicy
Piórkowska Lidia - język angielski
Ptak Agata- edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1b
Rafalska Krystyna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2c 
Rajewska Ewa - język polski, wychowawca klasy 4d
Rapacz Aneta - język polski, wychowawca klasy 4c 
Rausch-Münnich Ewa - terapia pedagogiczna 
Razowska Elżbieta - język angielski, wychowawca klasy 7b
Roman Agnieszka - chemia
Stachurska Eliza - język angielski
Stawiarz Mariola - wychowawca świetlicy 
Suchmiel Ewa - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2a 
Syzdół Agnieszka - pedagog szkolny
Szczepaniak-Tabor Magdalena - plastyka
Szczęch Anna- edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1c
Szczurek-Kopta Anna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3c
Sztajnert-Janicka Agnieszka - język angielski
Wajdzik Katarzyna - wychowawca świetlicy, chemia
Wasiluk Anna- wychowawca świetlicy
Węgrzyn Kinga - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2b
Wiśniewski Tomasz SAC - religia
Zając Anna- język angielski
Zawiła Magdalena - informatyka