Skład grona pedagogicznego w roku szkolnym 2018/2019:

 

Amiri Dorota – język angielski

Bachulski Szymon – fizyka, wychowawca klasy 7b

Bąska-Poznar Elżbieta – biologia, wychowawca klasy 8a

Belska Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2a
Braś-Gryzło Małgorzata – historia, wychowawca klasy 4a
Broś Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1a 
Cenda Beata – wychowawca świetlicy, geografia
Ciesielska Anita – wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
Cyganik Joanna – wychowanie fizyczne

Czaja  Monika – język angielski

Daniluk  Aneta – wychowawca świetlicy

Dąbrowska Jadwiga – historia
Domaradzki Szymon (@)- zajęcia komputerowe, informatyka

Faron-Cerazy Ewelina – edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie
Fijałek Agnieszka – język angielski
Foszcz Monika – wychowanie fizyczne

Gierk-Bainsky Marzena – język niemiecki
Grabowska Lucyna – terapia pedagogiczna, wicedyrektor szkoły 

Grudzień  Klaudia – język angielski
Gurgul Lucyna- język polski, wychowawca klasy 6a

Iwańska-Sarnat Małgorzata – plastyka, technika, wychowawca klasy 6b
Jamróz Jolanta – religia, wychowawca świetlicy, wychowawca klasy 4b,
Kasprzyk Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3b wychowawca świetlicy
Kleczkowski Przemysław – wychowanie fizyczne
Kmita Sebastian – wychowanie fizyczne

Kołodziej Aneta – religia, wychowawca klasy 7c

ks. Kołodziejski Sebastian SAC- religia
Kubacka Lidia – psycholog
Kucharczyk Grażyna- język polski, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy 6c
Kulesza- Guśtak Anna – język angielski

Kurak Renata – matematyka, wychowawca klasy 7c
Kurzyk Urszula – terapia logopedyczna, wicedyrektor szkoły

Lelątko Elżbieta – język polski

Lipecka Aldona – wychowanie fizyczne
Marszałek Beata- taniec

Matejczuk  Barbara – terapia logopedyczna

Mazela Bożena – język polski

Mazur Krzysztof – wychowanie fizyczne

Młynarczyk Urszula – matematyka, wychowawca klasy 8c

Mojska-Knafel  Marta – terapia pedagogiczna
Niemiec Julia – wychowawca świetlicy, wychowanie fizyczne
Nowak Danuta – nauczyciel bibliotekarz

Oleś Grażyna – informatyka
ks. Ostapiszyn Marek SAC- dyrektor szkoły, religia
Otręba Agnieszka – muzyka, wychowawca klasy 5b

Owsianka  Aneta – nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Pawlak Beata – biologia, matematyka, przyroda, wychowawca klasy 5a
Piątek Karolina – matematyka, zajęcia komputerowe, wychowawca klasy 4c

Piber-Gonciarz  Izabela – język polski, wychowawca klasy 4d
Pietruszka Ewa – wychowawca świetlicy

Porzak  Monika – język hiszpański
Ptak Agata- edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2b
Rafalska Krystyna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3c 
Rajewska Ewa – język polski, wychowawca świetlicy,  wychowawca klasy 5d
Rausch-Műnnich Ewa – wychowawca świetlicy

Razowska Elżbieta – język angielski, wychowawca klasy 8b

Roman Agnieszka – chemia

Stachoń  Maria  – zajęcia komputerowe, wychowawca świetlicy
Stawiarz Mariola – wychowawca świetlicy, kierownik świetlicy
Suchmiel Ewa – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3a 
Syzdół Agnieszka – pedagog szkolny

Szczepaniak-Tabor Magdalena – plastyka

Szczęch Anna- edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2c
Szczurek-Kopta Anna – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1b

Szpytko  Ewa – matematyka

Sztajnert-Janicka Agnieszka – język angielski
Wajdzik Katarzyna – biologia, przyroda, wychowawca świetlicy, wychowawca klasy 5c
ks. Wiśniewski Tomasz SAC – religia
Zając Anna- język angielski