Tydzień Edukacji Globalnej- „Razem Dla pokoju”

Opublikowano: środa, 16, listopad 2016

Nasze planowane działania:

OGLĄDANIE WYSTAWY PLENARNEJ-„Ja i Ty w poszukiwaniu nowej solidarności”, wystawa poświęcona różnorodności kulturowej świata.
SPOTKANIE Z WOLONTARIUSZEM- zajęcia świetlicowe / lekcja z wolontariuszem pracującym z dziećmi w domu dziecka w Boliwii.
WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH- „Jak wyobrażam sobie kraje rozwijające się po roku 2030”.
MIESIĄC Z EDUKACJĄ GLOBALNĄ W ŚWIETLICY- przez cały miesiąc praca w świetlicy szkolnej klasy III przebiegać będzie pod hasłem „Tydzień Edukacji Globalnej”.
17 LISTOPADA DZIEŃ Z BIAŁĄ BRANSOLETKĄ- „Razem Dla Pokoju”, jeden z  kolorowych dni organizowanych przez samorząd uczniowski.
GLOBALNA GODZINA WYCHOWAWCZA\LEKCJA- godzina z wychowawcą  (lub lekcja w klasa 1-3) poświęcona tematyce edukacji globalnej.
WYSTAWA POSTEROWA- MAKE CHOCOLATE FAIR! (Fundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu”)- dotyczącej etycznej czekolady.