Dziennik elektroniczny 2016

Opublikowano: poniedziałek, 29, sierpień 2016

Przypominamy, że usługa dziennika elektronicznego zostanie udostępniona rodzicom nowych uczniów,  w dniu 1 września. Po kliknięciu na zakładkę DZIENNIKA (górne menu), pojawia się strona do logowania (wraz z filmem instruktażowym). Loginem do usługi jest adres email podany na karcie zapisu dziecka. W razie pytań lub wątpliwości proszę kontaktować się z administratorem dziennika poprzez pocztę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Od 1 września dziennik elektroniczny zostanie uruchomiony w naszym gimnazjum, jeśli Państwa dzieci uczęszczają do obu szkół, powinni być widoczni na jednym koncie rodzica (warunkiem jest podanie takiego samego adresu e-mail na kartach zapisu do szkół).